MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

Sitemizden satın al tuşuna basarak gerçekleştirdiğiniz işlem ile Mesafeli Satış Sözleşmesinde yazan tüm kuralları kabul etmiş olursunuz.
               Mesafeli satış Sözleşmesi  
- L’ea Gümüş Tasarım, kullanıcıların www.leagumustasarim.com sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.
- L’ea Gümüş Tasarım, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır. L’ea Gümüş Tasarım, kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla 3.kişiler ile paylaşabilecektir.
- L’ea Gümüş Tasarım, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.
- L’ea Gümüş Tasarım’ın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.leagumustasarim.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, L’ea Gümüş Tasarım’ın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
- L’ea Gümüş Tasarım, kullanıcılara ve kullanıcıların www.leagumustasarim.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.
- Sitede, başka internet sitelerine ait linkler, bağlantı veren reklamlar ile uygulamalar v.b. bulunabilir. L’ea Gümüş Tasarım, bu web sitelerine ait uygulamalar ile içerik ve gizlilik politikalarından doğabilecek maddi-manevi zararlardan hiçbir suretle sorumlu tutulamayacaktır.
- Üyenin kişisel bilgileri, yasal sebeplerin zorunlu kıldığı veya devlet kamu güvenliğinin tehdit altında olduğu durumlarda, bu konuda yetkili makamların usulüne uygun talepleri dahilinde Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kurum ve kuruluşları ile paylaşılabilir. Bu takdirde üye, L’ea Gümüş Tasarım’a karşı herhangi bir tazminat talebinde bulunmayacağını kabul etmektedir.
- Gizlilik politikamız hakkında herhangi bir sorunuzu iletmek ya da görüş bildirmek için, ‘İletişim’ sayfasından ya da bilgi@leagumustasarim.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.
Afitap Tufan

Caferağa Mah. Dr. Şakir Paşa Sk.
10/1 Moda-Kadıköy/ İstanbul

0212 414 12 18
0533 959 62 59
leagumustasarim@gmail.com