HAKKIMIZDA

             

 

"L’ea Gümüş Tasarım" Afitap Tufan tarafından 2003 yılında kuruldu.

Afitap Tufan, spatula, boya ve sergilerle doldurduğu zamanı, kuyumculuk eğitimi ile farklı bir rotaya çevirdi. Mum modelleme ile takı yapımını öğrenerek başladığı sektörde, Kapalı Çarşı’nın değerli ustalarından metal modelleme tekniklerini de öğrenip uygulayarak devam etti. 

L'ea ürünleri, farklı malzemeleri bir araya getirerek çeşitlenir çoğu zaman.  Gümüş, altın, bronz v.b. metaller bazen bir çakıl taşını süsler bazen de renkli bir deniz camının yansımasıyla şekillenir.

Kendi koleksiyonlarının yanı sıra kişiye özel yapılan tasarımlar ve kurumsal hediyelikler de L'ea Gümüş Tasarım'ın, titizlikle çalışıp ürettiği işler arasındadır. 
Ülkenin saygın müzelerinde ki müzeshop'larda kendi koleksiyonlarına ait çizgilerle L'ea etiketli pek çok ürüne rastlayabilirsiniz.

Moda-Kadıköy'de bulunan L'ea Gümüş Tasarım'da, özgün takılar üretmenin yanı sıra, kuyumculuk mesleğine ilgi duyup öğrenmek, geleneksel yöntemlerle takı tasarımı yapmak isteyenler için "Kuyumculukta Metal ve Mum Modelleme" dersleri de verilmektedir.

bilgi@leagumustasarim.com
0216 414 1218
0533 959 6259